Govorilne ure 2022/23

Centralna šola

1.a Barbara Kozjek tor, 5. ura 11.05 – 11.50
1.b Nataša Gros pon, 5. ura 11.05 – 11.50
1.c Darja Širca čet, 5. ura 11.05 – 11.50
2.a Petra Štrukelj tor, 4. ura 10.15 – 11.00
2.b Alenka Liebhart pon, 2. ura 8.20 – 9.05
2.c Barbara Velikanje sre, 2. ura 8.20 – 9.05
3.a Maja Aleš pon, 2. ura 8.20 – 9.05
3.b Marija Kobe pet, 2. ura 8.20 – 9.05
3.c Alenka Vodopivec sre, 3. ura 9.25 – 10.10
4.a Valentina Cuderman pet, 2. ura 8.20 – 9.05
4.b Irena Galjot čet, 4. uro 10.15 – 11.00
4. c Alenka Likar pon, 4. ura 10.15 – 11.00
5. a Simona Vučko tor, 2. ura 8.20 – 9.05
5. b Tina Šifrer Gazvoda pon, 2. ura 8.20 – 9.05
5. c Marta Kalan pon, 3. ura 9.25 – 10.10
6. a Simona Špolad pon, 4. ura 10.15 – 11.00
6. b Andreja Jamnik Oblak čet, 3. ura 9.25 – 10.10
6. c Savina Tepina tor, 4. ura 10.15 – 11.00
6. č Justina Repina čet, 2. ura 8.20 – 9.05
6. d Aleksandra Lazić sre, 6. uro 11.55 – 12.40
7. a Maruša Vrhovnik čet, 3. ura 9.25 – 10.10
7. b Barbara Osterman tor, 4. ura 10.15 – 11.00
7. c Urška Ambrož sre, 3. ura 9.25 – 10.10
7. č Tomo Orešnik tor, 4. ura 10.15 – 11.00
7. d Veronika Štirn pon, 4. ura 10.15 – 11.00
8. a Katarina Mejias čet, 3. ura 9.25 – 10.10
8. b Bojana Ropret sre, 3. ura 9.25 – 10.10
8. c Simon Kuhar tor, 2. ura 8.20 – 9.05
8. č Katarina Bučar sre, 5. ura 11.05 – 11.50
8. d Marko Jereb sre, 2. ura 8.20 – 9.05
9. a Alenka Rus sre, 2. ura 8.20 – 9.05
9. b Natalija Režun sre, 5. ura 11.05 – 11.50
9. c Darja Mihelič pon, 3. ura 9.25 – 10.10
9. č Nina Gašperlin pon, 5. ura 11.05 – 11.50
9. d Klemen Križnar pon, 4. ura 10.15 – 11.00
  Vlasta Bolka sre, 2. ura 8.20 – 9.05
  Damjana Cvetko čet, 4. ura 10.15 – 11.00
  Nika Dobrovoljc pon, 2. ura 8.20 – 9.05
  Žiga Lužovec sre, 4. ura 10.15 – 11.00
  Mineja Krisper čet, 5. ura 11.05 – 11.50
  Franci Koder tor, 4. ura 10.15 – 11.00
  Silva Majcen čet, 3. ura 9.25 – 10.10
  Marija Perdih tor, 8. ura 13.50. – 14.25
  Nina Perme čet, 4. ura 10.15 – 11.00
  Urška Rappl čet, 2. ura 8.20 – 9.05
  Deana Selko pet, 3. ura 9.25 – 10.10
  Anže Špehar čet, 3. ura 9.25 – 10.10
  Darja Udir tor, 3. ura 9.25 – 10.10
  Melisa Tršan pon, 4. ura 10.15 – 11.00
  Nuša Zaletel tor, 3. ura 9.25 – 10.10
  Tadeja Žumer čet, 4. ura 10.15 – 11.00

PŠ Besnica

1.r Maja Tomše sre, 5. ura 11.05 – 11.50
2.r Maja Džalo tor, 3 ura 9.25 – 10.10
3.r Anica Kordež pon, 3. ura 9.25 – 10.10
4.r Barbara Mesec Štular tor, 2. ura 8.20 – 9.05
5.A Barbara Vovk tor, 4. ura 10.15 – 11.00
5.B Barbara Perpar pon, 4. ura 10.15 – 11.00
  Katja Hudolin sre, 2. ura 8.20 – 9.05

PŠ Podblica

  Katja Cuderman sre, 4. ura 10.15 – 11.00

PŠ Žabnica

1.r Saša Porenta sre, 5. ura 11.05 – 11.50
2.r Erika Dobovšek pon, 3. ura 9.25 – 10.10
3.r Nataša Ravnikar tor, 3 ura 9.25 – 10.10
4.r Urška Tičar tor, 4. ura 10.15 – 11.00
5.r Alenka Jenko Boh čet, 4. ura 10.15 – 11.00

 

(Skupno 135 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost