Govorilne ure – 2021/22

Centralna šola

Priimek Ime GU
Štrukelj Petra 1. a sreda 5. ura 11.05 – 11.50
Liebhart Alenka 1. b sreda 5. ura 11.05 – 11.50
Velikanja Barbara 1. c torek 5. ura 11.05 – 11.50
Nježić Žana 2. a sreda 4. ura 10.15 – 11.00
Širca Darja 2. b torek 2. ura 8.20 – 9.05
Gros Nataša 2. c ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
Kobe Marija 3. a ponedeljek 4. ura 10.15 – 11.00
Aleš Maja 3. b torek 3. ura 9.25 – 10.10
Vodopivec Alenka 3. c torek 4. ura 10.15 – 11.00
Cuderman Valentina 4. a torek 4. ura 10.15 – 11.00
Likar Alenka 4. b sreda 2. ura 8.20 – 9.05
Galjot Irena 4. c sreda 2. ura 8.20 – 9.05
Vučko Simona 5. a sreda 3. ura 9.25 – 10.10
Sifrer Gazvoda Tina 5. b ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
Kalan Marta 5. c četrtek 2. ura 8.20 – 9.05
Vrhovnik Maruša 6. a četrtek 4. ura 10.15 – 11.00
Osterman Barbara 6. b ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
Ambrož Stele Urška 6. c sreda 3. uro 9.25 – 10.10
Orešnik Tomo 6. č četrtek 3. ura 9.25 – 10.10
Stirn Veronika 6. d četrtek 2. ura 8.20 – 9.05
Sifrer Katarina 7. a torek 5. ura 11.05 – 11.50
Ropret Bojana 7. b sreda 3. ura 9.25 – 10.10
Kuhar Simon 7. c sreda 2. ura 8.20 – 9.05
Bučar Katarina 7. č petek 3. ura 9.25 – 10.10
Jereb Marko 7. d torek 3. ura 9.25 – 10.10
Rus Alenka 8. a ponedeljek 5. ura 11.05 – 11.50
Režun Natalija 8. b petek 2. ura 8.20 – 9.05
Mihelič Darja 8. c torek 3. ura 9.25 – 10.10
Gašperlin Nina 8. č torek 5. ura 11.05 – 11.50
Križnar Klemen 8. d petek 4. ura 10.15 – 11.00
Bolka Vlasta 9. a petek 2. ura 8.20 – 9.05
Spolad Simona 9. b ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
Rappl Urška 9. c sreda 2. ura 8.20 – 9.05
Žumer Tadeja 9. č sreda 5. ura 11.05 – 11.50
Koder Franci ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
Krisper Mineja po dogovoru
Lužovec Žiga ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
Majcen Silva sreda 2. ura 8.20 – 9.05
Napokoj Urška petek 1. ura 7.30 – 8.15
Perme Nina četrtek 2. ura 8.20 – 9.05
Repina Justina petek 3. ura 9.25 – 10.10
Selko Deana sreda 3. ura 9.25 – 10.10
Spehar Anže sreda 2. ura 8.20 – 9.05
Tepina Savina ponedeljek 4. ura 10.15 – 11.00
Tršan Melisa torek 5. ura 11.05 – 11.50
Udir Darja petek 4. ura 10.15 – 11.00
Zaletel Nuša ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05

PŠ Besnica

Tomše Maja 1. r. sreda 5. ura 11.05 – 11.50
Džalo Maja 2. r sreda 4. ura 10.15 – 11.00
Blažun Boža 3. r petek 3. ura 9.25 – 10.10
Mesec Štular Barbara 4. a sreda 3. ura 9.25 – 10.10
Perpar Barbara 4. b sreda 2. ura 8.20 – 9.05
Vovk Barbara 5. r. ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05

PŠ Podblica

Cuderman Katja četrtek 4. ura 10.15 – 11.00

PŠ Žabnica

Dobovšek Erika 1. r ponedeljek 5. ura 11.05 – 11.50
Porenta Saša 2. r sreda 1. ura 7.30 – 8.15
Ravnikar Nataša 3. r torek 1. ura 7.30 – 8.15
Tičar Urška 4. r torek 4. ura 10.15 – 11.00
Jenko Boh Alenka 5. r petek 2. ura 8.20 – 9.05

 

(Skupno 124 obiskov, današnjih obiskov 3)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost