Skoči na glavno vsebino

Interesne dejavnosti 2023/24

Centralna šola        
Folklorni krožek Barbara Kozjek 1. – 9. r. pon, 14.30 – 15.30 avla šole
Impro  Simona Špolad 6. – 9. r. sre, 10. ura uč. 111
Likovna ustvarjalnica Marija Perdih 6. – 9. r. tor, 6. ura in čet, 7. in 8. ura uč. 201
Logika, logična pošast Maruša Vrhovnik 6. – 9. r. tor, 8. in 9. uro uč. 202
Mladinski pevski zbor Urška Rappl 6. – 9. r. sre, 7. in 8. uro uč. 108
Otroški pevski zbor Valentina Cuderman 2. – 5. r. pon, 7. in 8. uro uč. 3.b
Spoznajmo se 1 Bojana Markelj 5. – 9. r. tor, 7. in 8. uro uč. 012
Spoznajmo se 2 Anja Vedečnik 5. – 9. r. čet, 7. in 8. uro uč. 012
Tamburice Justina Repina 6. – 9. r. tor, 6. ura uč. 107
Unesco krožek Simona Špolad 6. – 9. r. sre, 9. ura uč. 111
Zgodovinski krožek Simon Kuhar 6. – 9. r. tor, 7. in 8. uro, čet, 8. in 9. uro uč. 106
Bralna značka učiteljice slovenščine 6. – 9. r. po dogovoru  
Začetna integracija priseljencev, učenje slovenščine Vlasta Bolka, Natalija Režun 6., 7. in 9. r. tor, 14.40 – 16.55 uč. 012, 013
Ustvarjalno pisanje in nastopanje  Vlasta Bolka 6. – 9. r.   uč. 012
Javno nastopanje  Natalija Režun 6. – 9. r.   uč. 013

 

PŠ Besnica      
Ples Barbara Perpar 1. – 5. r. tor, 12.30 – 13.15
Pravljični krožek Boža Blažun 1. – 5. r. sre, 12.30 – 13.15
Čebelarski krožek Barbara Mesec Štular 1. – 5. r. čet, 12.00 – 12.45
Ustvarjalni krožek Maja Džalo 1. – 5. r. čet, 12.30 – 14.00 / 14 dni
Dramski krožek Katja Hudolin 1. – 5. r. čet, 12.30 – 14.00 / 14 dni
Otroški pevski zbor Barbara Perpar 1., 2. r. tor, 7. uro
Otroški pevski zbor Barbara Vovk 3. – 5. r. tor, 8. uro

 

PŠ Podblica      
Otroški pevski zbor Katja Cuderman 1. – 3. pon in sre, 6. uro
Dramski krožek Katja Cuderman 1. – 3. čet, 6. uro
Ustvarjalno – gibalni krožek Katja Cuderman 1. – 3. pet, 6. uro

 

PŠ Žabnica      
Otroški pevski zbor Alenka Jenko Boh 1. in 2. r. pon, 6. uro 
Otroški pevski zbor Alenka Jenko Boh 3. – 5. r. čet, 6. uro
Blokflavta Alenka Jenko Boh 3. – 5. r. čet, 7. in 8. uro
Komorna igra Alenka Jenko Boh 3. – 5. r. pon, 7. in 8. uro
Spoznavam Slovenijo Nataša Ravnikar 3. – 5. r. sre, 12.00 – 12.45
Planinski krožek Nataša Ravnikar 1. – 5. r. 1x mesečno ob sobotah
Plesni vrtiljak Saša Porenta 1. – 5. r. tor, 14.00 – 15.00 (na 14 dni)
Zlata ura Saša Porenta 2. – 5. r. tor, 1x mesečno od 15.00 – 16.30
Likovna ustvarjalnica Darja Bertoncelj 2. – 5. r. sre, 1 – 2x mesečno, med 15.15 – 18.15
Naravoslovni krožek Urška Tičar 1. – 5. r. tor, 1x mesečno od 14.40 – 15.25
Žogarija Katja Žlebir 1. r. čet, 12.15 – 13.00
    2.r. + deklice 3.r. tor, 12.15 – 13.00
    dečki 3.r. + 4., 5. r. tor, 13.00 – 13.45

(Skupno 407 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost