Back to Basics maketarske delavnice – Interesna dejavnost Plastičnega maketarstva 2023/2024

Interesna dejavnost PLASTIČNO MAKETARSTVO se že  izvaja vsak četrtek od 17:00 do 18:30 ure v učilnici tehnike. Prvič je dejavnost potekala 5. 10. 2023.

VABLJENI!

Želiš izdelati maketo letala, ladje, avtomobila, motorja, lokomotive,…?

Na Back to Basics delavnicah bomo sestavljali, izdelovali in barvali plastične delčke v celoto, pri čemer bomo pozorni, da bomo kot izdelovalec makete se čim bolj približali posnemanju pravega predmeta.

Udeleženci ob vpisu prejmejo plastično maketo in se ob koncu šolskega leta udeležijo Maketarske razstave. Barve, nožke in lepila kupimo s skupnim fondom, zato je prispevek staršev na otroka 15 € na mesec (Prispevek se obračunava mesečno na položnici, ki jo prejmete s strani šole).

Interesna dejavnost se bo izvajala 1x tedensko po dve šolski uri (90 minut). Dodatne informacije prejmete na https://www.miniatures.si/back-to-basics-maketarske-delavnice

UVODNO SREČANJE: ČETRTEK, 5.10 OB 17:30. uri v Učilnici Tehnike.

PREDVIDENI TERMIN INTERESNE DEJAVNOSTI:

Vsak četrtek od 17:00 do 18:30. ure v Učilnici Tehnike.

Vabljeni učenci in učenke od 3. do 9. razreda.

Lep maketarski pozdrav.

Bine Logar