Skoči na glavno vsebino

Shema šolskega sadja in zelenjave – junij 2018

 

 

RAZPORED DELITEV SVEŽEGA SADJA, ZELENJAVE in MLEKA IZ ŠOLSKE SHEME ZA MESEC JUNIJ 2018

SŠSZ za tekoče šolsko leto zaključujemo z delitvijo slovenskih češenj in ekološkega mleka. Želim vam lepe vitaminsko in mineralno bogate počitnice. Uživajte poletje s sočnimi lubenicami, sladkimi nektarinami, sladkajte se z borovnicami, malinami, jagodami, prvimi jabolki in hruškami. Uživajte v svežih solatah, domačem paradižniku, papriki in mladi čebuli. Specite si mlado koruzo na žaru, ne pozabite na sveže korenčke, grah in kifelčarja in še in še.

Jeseni pa se zopet vidimo zdravi in nasmejani, polni energije za nove učne podvige.

 

 5. 6. SLOVENSKE ČEŠNJE
15. 6. EKO MLEKO

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost