Skoči na glavno vsebino

Govorilne ure 2023/24

Centralna šola

1. a Petra Štrukelj ponedeljek 5. ura 11.05 – 11.50
1. b Neja Šimenc ponedeljek 5. ura 11.05 – 11.50
1. c Barbara Velikanja četrtek 5. ura 11.05 – 11.50
2. a Barbara Kozjek torek 3. ura 9.25 – 10.10
2. b Nataša Gros ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
2. c Darja Širca petek 4. ura 10.15 – 11.00
3. a Maja Aleš torek 2. ura 8.20 – 9.05
3. b Valentina Cuderman sreda 2. ura 8.20 – 9.05
3. c Tjaša Teran torek 4. ura 10.15 – 11.00
4. a Tina Šifrer Gazvoda ponedeljek 4. ura 10.15 – 11.00
4. b Žana Nježić sreda 4. ura 10.15 – 11.00
4. c Alenka Liebhart ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
5. a Simona Vučko ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
5. b Marta Kalan sreda 3. ura 9.25 – 10.10
5. c Magda Košir torek 2. ura 8.20 – 9.05
6. a Vlasta Bolka ponedeljek 1. ura 7.30 – 8.15
6. b Anže Špehar torek 1. ura 7.30 – 8.15
6. c Urška Rappl ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
6. č Žiga Lužovec torek 2. ura 8.20 – 9.05
6. d Tadeja Žumer sreda 4. ura 10.15 – 11.00
7. a Simona Špolad ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
7. b Andreja Jamnik Oblak ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
7. c Savina Tepina sreda 2. ura 8.20 – 9.05
7. č Justina Repina torek 4. ura 10.15 – 11.00
7. d Aleksandra Lazić torek 3. ura 9.25 – 10.10
8. a Maruša Vrhovnik sreda 4.  ura 10.15 – 11.00
8. b Barbara Osterman torek 5. ura 11.05 – 11.50
8. c Urška Ambrož torek 3. ura 9.25 – 10.10
8. č Tomo Orešnik petek 2. ura 8.20 – 9.05
8. d Veronika Štirn petek 3. ura 9.25 – 10.10
9. a Katarina Mejias petek 3.  ura 9.25 – 10.10
9. b Bojana Ropret torek 2. ura 8.20 – 9.05
9. c Simon Kuhar petek 3. ura 9.25 – 10.10
9. č Katarina Bučar sreda 2. ura 8.20 – 9.05
9. d Marko Jereb sreda 5. ura 11.05 – 11.50
  Julija Barle četrtek 5. uro 11.05 – 11.50
  Nina Gašperlin ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
  Franci Koder ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
  Klemen Križnar ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
  Silva Majcen četrtek 2. ura 8.20 – 9.05
  Darja Mihelič sreda 2. ura 8.20 – 9.05
  Marija Perdih ponedeljek 5. ura 11.05 – 11.50
  Natalija Režun ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
  Alenka Rus sreda 4. ura 10.15 – 11.00
  Deana Selko petek 4. ura 10.15 – 11.00
  Sabina Tomše torek 3. ura 9.25 – 10.10
  Darja Udir sreda 5. ura 11.05 – 11.50
  Nuša Zaletel torek 4. ura 10.15 – 11.00

PŠ Besnica

1. Be Maja Džalo ponedeljek 5. ura 11.05 – 11.50
2. Be Boža Blažun sreda 3. ura 9.25 – 10.10
3. Be Barbara Perpar sreda 4. ura 10.15 – 11.00
4. Be Barbara Mesec Štular četrtek 4. ura 10.15 – 11.00
5. Be Barbara Vovk sreda 5. ura 11.05 – 11.50
  Katja Hudilin torek 3. ura 9.25 – 10.10

PŠ Podblica

1., 2., 3.r. Katja Cuderman torek 4. ura 10.15 – 11.00

PŠ Žabnica

1. Ž Maja Bajt torek 5. ura 11.05 – 11.50
2. Ž Urška Tičar sreda 4. ura 10.15 – 11.00
3. Ž Saša Porenta ponedeljek 4. ura 10.15 – 11.00
4. Ž Alenka Jenko Boh petek 3. ura 9.25 – 10.10
5. Ž Nataša Ravnikar torek 3. ura 9.25 – 10.10
  Katja Žlebir sreda 1. ura 7.30 – 8.15

 

(Skupno 1.639 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost