Skoči na glavno vsebino

Vpis otrok v 1. razred za šolsko leto 2023/24

Spoštovani starši,

 

vabimo vas k vpisu vašega otroka v 1. razred naše šole za šolsko leto 2023/24.

 

V skladu z Zakonom o osnovni šoli so starši dolžni vpisati v 1. razred osnovne šole otroke, ki bodo v koledarskem letu dopolnili starost 6 let. Vpisujemo otroke, rojene v letu 2017.  Prav tako k vpisu ponovno vabimo vse starše, ki imate otroke rojene v letu 2016 in so imeli odloženo šolanje.

 

Vaš naslov stalnega oz. začasnega bivališča spada v šolski okoliš OŠ Stražišče Kranj,  zato vam posredujemo podatke o vpisu.  

Tudi v primeru, da želite svojega otroka vpisati na drugo šolo (npr. v primeru selitve) ali pa bi šolanje odložili iz utemeljenih razlogov, je potrebno otroka najprej vpisati na našo šolo, pri vpisu pa nas pisno obvestite o vaši nameri.

 

Vpis otrok v 1. razred devetletne osnovne šole bo potekal  v

SREDO, 22. februarja  2023  in  

ČETRTEK, 23. februarja 2023, od 12.00 do 18.00 ure,

na centralni šoli v Stražišču.

Starše prosimo, da k vpisu samo na vpogled prinesete otrokov osebni dokument, da preverimo pravilnost EMŠO.  Veseli bomo, če boste s seboj prinesli tudi eno risbico otroka. Vpis bo potekal po določenih urah. Datum in uro vpisa boste prejeli po pošti v osebnem vabilu.

V kolikor vam termin ne ustreza, ali imate zdravstvene zadržke, pokličite na telefon 04 270 03 24 ali e- naslov barbara.perme@guest.arnes.si in dogovorili se bomo za nov termin.

 

Lepo vabljeni.

 

Barbara Perme,                                                                                                    Pavel  Srečnik,

svetovalna delavka                                                                                               ravnatelj          

(Skupno 277 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost