Skoči na glavno vsebino

Obvestilo o informativnih dnevih

Dragi učenci, spoštovani starši,

 

bližajo se INFORMATIVNI DNEVI V SREDNJIH ŠOLAH in sicer v petek, 11. februarja 2022, ob 9. in 15. uri in sobota, 12. februarja 2022, ob 9. uri.

Tudi letos bodo zaradi epidemiološke situacije potekali v virtualni obliki. Informativni dnevi so v prvi vrsti namenjeni devetošolcem, lahko pa si prve informacije pridobijo že tudi učenci v nižjih razredov (v petek v popoldanskem času in v soboto).

Z namenom, da bi bile informacije v zvezi z izvedbo informativnih dni zbrane na enem mestu in čim bolj pregledne, so na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport objavili seznam vseh srednjih šol in dijaških domov s povezavami do njihovih spletnih strani, kjer se bodo odvijali informativni dnevi.

Seznam je dostopen na povezavi https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/, Obvestilo o informativnih dnevih, Spletni naslovi srednjih šol z dodatnimi informacijami glede informativnih dni.

Lahko pa do informativnih dni dostopate tudi preko spletnih strani posameznih šol.

 

Lepo vabljeni.

Barbara Perme, svetovalna delavka

 

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost