Skoči na glavno vsebino

Unesco – Menjaj branje in sanje

 

Unesco projekt

»Menjaj branje in sanje«

V tednu po 2. aprilu – mednarodnem dnevu knjige,bomo na šoli sodelovali na 4. nacionalnem Unesco projektu » Menjaj branje in sanje«. Osnovni cilj projekta je vzbuditi večje zanimanje za branje in knjigo med mladimi.

Projekt bo potekal kot organizirana izmenjava knjig, opremljenih s posvetili, mislimi ali citati.

Sodelujoči v projektu prinese eno knjigo, ki jo je prebral in jo je pripravljen podariti naključnemu literarnemu prijatelju. V knjigo zapiše misel ali citat, ki ga posveti bodočemu bralcu knjige. Svoje sporočilo lahko tudi nariše.

Vabljeni učenci in učitelji.

Na Unesco projekt se prijavite do petka 25. marca, tako da se v knjižnici vpišete na seznam.

Razpored izmenjav knjig bo objavljen po  koncu prijave.

Knjige boste menjali glede na starost oz. razred, ki ga obiskujete. 

 

Dodatne informacije: Deana Selko in Zdenka Likar.

 

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost