Bazar 2023

Na svetu je mnogo dobrih ljudi

in mnogo velikih otrok

in toliko malih, neznanih stvari

in toliko dobrih rok.

(Kajetan Kovič)

Spoštovani starši, stari starši, sorodniki, prijatelji!

Prihaja čas druženja, čarobni čas, napolnjen z mnogimi dobrimi nameni in ljubečimi mislimi. To je čas obdarovanja, toplote in ljubezni, izkazanih z besedami, sporočili, darili.

Učenci in strokovni delavci OŠ Stražišče Kranj vas vabimo, da se nam pridružite v četrtek, 14. decembra 2023, od 16.30 do 18. v novi telovadnici OŠ Stražišče na novoletnem bazarju.

Tema letošnjega bazarja je: V knjigah so zakladi. Zakladi, ki nas bogatijo, nam polepšajo dan, prostor, so nam navdih za peko, prodajo … Na njem boste lahko kupili izdelke, ki so jih izdelali učenci v sodelovanju z učitelji, ali poklonili knjigo otrokom s poplavljenih območij.

Vašega obiska se veselimo učenci in strokovni delavci OŠ Stražišče Kranj.

(Vhod bo po poti ob atletski stezi mimo male in velike telovadnice.)

Ravnatelj Pavel Srečnik