Skoči na glavno vsebino

Strokovna ekskurzija na Dunaj – Obvezni izbirni predmet NEMŠČINA 1,2,3 in Organizmi v naravnem in umetnem okolju

Učenci, ki obiskujejo obvezne izbirne predmete Nemščina 1, Nemščina 2 in Nemščina 3 ter Organizmi v naravnem in umetnem okolju se bodo v soboto, 14. 5. 2022 odpravili na strokovno ekskurzijo na Dunaj.

 

Najprej si bomo ogledali živalski vrt Schönbrunn. Potem se bomo odpravili po mestu. Že med vožnjo z avtobusom si bomo ogledali avstrijski parlament, dunajsko mestno hišo in univerzo, številne parke in mestne palače. Nato se bomo odpravili na sprehod po mestu, kjer bomo spoznali palačo Hofburg, od koder danes Avstrijo vodi njihov predsednik, cerkev Sv. Štefana, opero in slaščičarno Sacher, kjer pečejo slavne torte. Povratek je predviden v poznih urah.

 

Na ekskurziji me bodo spremljale Katarina Bučar, Katarina Šifrer, Veronika Štirn, Bojana Ropret in Katja Hudolin.

Izpred šole bomo odšli ob 6.00, vrnili pa se bomo v poznih večernih urah, okrog 22-23. ure.

 

Ekskurzijo sem organizirala v sodelovanju s potovalno agencijo Alpetour.

 

V prilogi sta program ekskurzije ter seznam učencev.

Mineja Krisper

 

 

(Skupno 136 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost