Skoči na glavno vsebino

Od danes naprej prevzem kosil za učence in dijake

Kranj, 11. november 2020 – Mestna občina Kranj danes začenja z razdeljevanjem toplih obrokov tistim učencem in dijakom, ki imajo subvencionirano prehrano v šolskem letu 2020/2021. Tople obroke bodo delili prostovoljci v OŠ Jakoba Aljaža med 12. in 14. uro.

 

Skladno z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport topli obroki pripadajo učencem in dijakom, ki so upravičeni do subvencionirane prehrane. V veljavi bo med izobraževanjem na daljavo v času epidemije covid-19. Trenutno je prijavljenih 100 upravičencev, število pa še ni dokončno, saj nekatere srednje šole še zbirajo prijave. Osebni prevzem hrane bo v OŠ Jakoba Aljaža z zunanje strani objekta pri vhodu v kuhinjo, vsak delovni dan od danes naprej. Med 12. in 13. uro se deli kosilo za učence vseh osnovnih šol z izjemo OŠ Jakoba Aljaža, OŠ Staneta Žagarja in OŠ Simona Jenka. Med 13. in 14. uro lahko kosilo prevzamejo prijavljeni z omenjenih treh šol in dijaki srednjih šol. Topel obrok bodo delili prostovoljci v nepovratni embalaži, ki ohranja toploto hrane. Upravičenci naj imajo s seboj vrečko.

 

Mestna Občina Kranj

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost