Interesne dejavnosti 2019/2020

Centralna šola

Interesna dejavnost Razred Čas Kraj Vodja; mentor
Kulturne dejavnosti 6.-9. 14. 40-15. 25 uč. 116 N. Gašperlin
Bralna značka 6. a, 6. d, 7. a, 8. a, 9./1. 4 ure na mesec učilnica 012 Vlasta Bolka
Bralna značka 6. b, 7. b, 8. b, 9./4., 9./5. 4 ure na mesec učilnica 013 Natalija Režun
Folklorni krožek 1.-3. pon, 14.30-15.30 večnamenski prostor Barbara Kozjek
Unesco krožek 6.-9. pon., 13.50–14.35 uč. 111 Simona Špolad
namizni tenis 6.-9.razred pon: 19.00-20.00 mala telovadnica Aleksandra Lazić
Zgodovinski krožek 8., 9. ponedeljek, 13.50 – 14.35 učilnica 106 Simon Kuhar
Otroški pevski zbor 2.r – 5.r torek 15.15 -16.00 Stražišče, stara šola Valentina Cuderman
Logika 6. – 9. r torek, 13.50 – 14.35 učilnica 202 M. Vrhovnik
Materinščina 6. ̶ 9. torek, 15. 30 ̶16. 15 učilnica 012 Vlasta Bolka
Radi nastopamo 6. ̶ 9. torek, 15. 30 ̶16. 15 učilnica 013 Natalija Režun
IOP (integracija otrok priseljencev) 6. ̶ 9. torek, 16. 15 ̶ 17. 00 učilnica 012 Vlasta Bolka
IOP (integracija otrok priseljencev) 6. ̶ 9. torek, 16. 15 ̶ 17. 00 učilnica 013 Natalija Režun
MEPI 9.r. sreda,  13.00 – 13.45 učilnica 111 Katja Cuderman, Nataša Gros, Marko Jereb, Anže Špehar, Janina Šifrer
Angleški dramski krožek 4. in 5. sreda,  14.45 – 15.30 Stara šola Urša Napokoj
Impro krožek 6.-9. sreda, 17.–18.30 uč. 111 Simona Špolad
Mladinski pevski zbor 6. – 9. sreda, 6. in 7. šolska ura učilnica 108 Urška Rappl
Turistični krožek 7. – 9. sreda, 8. šolska ura Učilnica 109, teren Darja Udir
Likovni krožek 6.-9. četrtek, 8. ura učilnica 201 Andreja Jamnik Oblak
Planinski krožek 5-9 Razpisani izleti – sobota Stražišče, lokacije planinskih izletov Marko Jereb

 

Besnica

Interesna dejavnost Razred Čas Kraj Vodja; mentor
Čebelarski krožek 2. – 5.r. sreda, 13.30-15.00 2.a PŠ Besnica Barbara Mesec Štular

 

PŠ Podblica

Interesna dejavnost Razred Čas Kraj Vodja; mentor
Pevski zbor 1 – 3. Ponedeljek in torek, 12.15 – 13h Učilnica PŠ Podblica Cuderman, K.
Dramski krožek 1. -3. Sreda, 12.15 – 13.00 Učilnica PŠ Podblica Cuderman, K.
Ročne ustvarjalnice 1. – 3. Petek, 12.15 – 13.00 Učilnica PŠ Podblica Cuderman, K.

 

PŠ Žabnica

Interesna dejavnost Razred Čas Kraj Vodja; mentor
Blok flavta 2. – 5. pon., tor., čet. – Individualno po dogovoru Alenka Jenko Boh
Dramski krožek ponedeljek, 6. šol. uro Urška Tičar
Logična pošast 1. – 5. torek, 13.00 – 13.45 Maja Bajt
Pevski zbor 1. – 5. sreda – po pouku Alenka Jenko Boh
Komorna igra 1. – 5. sreda Alenka Jenko Boh
Folklora VVZ, 1. – 3.r. četrtek, 14.00 – 15.15 Saša Porenta in Andreja Traven
Zlata ura – ustvarjalnice 2. – 5. POPOLDAN 1krat mesečno 16.00 – 17.30 S.Porenta in N. Ravnikar
Planinski krožek ( za vse dobre pohodnike ) sobota, 1 krat mesečno –  7.30 – 13.00/14.00 N.Ravnikar in S.Porenta

 

 

(Skupno 210 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...