Skoči na glavno vsebino

Plastično maketarstvo (Maketarski krožek)

Želiš izdelati maketo letala, ladje, avtomobila, motorja, lokomotive,…?

Kar pomeni, da bomo na krožku sestavljali, izdelovali in barvali plastične delčke v celoto, pri čemer bomo pozorni, da bomo kot izdelovalec makete v podanem merilu strmeli k čim večji natančnosti ter posnemanju pravega predmeta.

Udeleženci ob vpisu prejmejo plastično maketo in se ob koncu šolskega leta  brezplačno udeležijo maketarskega tekmovanja. Barve, nožke in lepila kupimo s skupnim fondom, zato je prispevek staršev na otroka 13 € na mesec (Prispevek se obračunava mesečno na položnici, ki jo prejmete s strani šole).

Interesna dejavnost Plastičnega maketarstva se bo izvajala 1x tedensko po dve šolski uri (90 minut).

UVODNO SREČANJE: četrtek, 3.10.2019 ob 17.00. uri v učilnici Tehnike.

Predvideni termin Interesne dejavnosti:

  • Vsak četrtek od 17.00 do 18.30. ure v učilnici Tehnike.

 

Vabljeni učenci in učenke od 4. do 9. razreda.

 

Lep maketarski pozdrav.

Mentor

Bine Logar

040 285 723

www.miniatures.si

 

Kranj, september 2019

 

(Skupno 347 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost