Skoči na glavno vsebino

Športni dan za učence 6., 7., 8. in 9. razredov

V ponedeljek, 28. januarja 2019 bomo izvedli športni dan za učence 6., 7., 8. in 9. razredov. Učenci in učenke se udeležite aktivnosti, na katere ste se prijavili.

DRSANJE + POHOD – LEDENA DVORANA ZLATO POLJE (193 UČENCEV)
VODJA: TOMO OREŠNIK
Spremstvo:
9. razredi (42 uč.) Klemen Križnar, Deana Selko, Alenka Rus ob 7.35
8. razredi (65 uč.) Simon Kuhar, Katarina Bučar, Bojana Ropret, Amela Abdijanovič ob 7.40
7. razredi (49 uč.) Marko Jereb, Simona Špolad, Justina Repina ob 7.45
6. razredi (37 uč.) Vlasta Bolka, Natalija Režun, Tadeja Žumer ob 7.50

Drsanje na drsališču od 8.30 do 10.30.
Po drsanju nadaljujemo športni dan s POHODOM od ledene dvorane po cesti mimo cvetličarne Kalia do vojašnice čez cesto, po pločniku se vrnemo nazaj v Kranj do križišča, mimo zavarovalnice Triglav, avtobusne postaje, policije, krožišča, gimnazije, skozi mesto, čez Savski most nazaj v Stražišče pred šolo. Cilj pohoda do 12.00 ure.
Urnik pohoda:
9. razredi 10.40
8. razredi 10.45
7. razredi 10.50
6. razredi 10.55
Učenci bodite toplo oblečeni (kapa, šal, rokavice), obvezno morate upoštevati navodila vodje, spremljevalcev in osebja na drsališču. MALICO boste obvezno prevzeli v šoli pred odhodom na športni dan. Pri drsanju je obvezna uporaba rokavic. Možna je izposoja drsalk (3 €). Vstopnino boste plačali po položnici.

FITNESS – MEGA CENTER V KRANJU (150 UČENCEV)
VODJA: VERA DRAKSLER
Učenci morate obvezno imeti športno opremo, čiste copate , brisačo in pijačo. Ravnati se morate po navodilih vodje, spremljevalcev in osebja v Mega-centru. MALICO boste obvezno prevzeli v šoli pred odhodom na športni dan. Vstopnino boste plačali s položnico.
Spremstvo:
6. razredi (48 uč.) Nina Gašperlin, Tjaša Gašpar, Urška Rappl, ob 7. 30 uri
7. razredi (37 uč.) Savina Tepina, Nuša Zaletel, Andreja Jamnik Oblak ob 7.35 uri
8. razredi (35 uč.) Urška Ambrož Stele, Maruša Vrhovnik ob 7.40
9. razredi (30 uč.) Darja Mihelič, Franci Koder
Povratek do 12.00 ure.

POHOD NA JOŠTA – (50 UČENCEV)
Odhod izpred šole ob 7.45 uri, povratek do 12.00 ure. Štart pohoda je pred šolo, povratek pred šolo za vse učence !!!
Učenci se morate držati navodil vodje pohoda in spremljevalnih učiteljev, hodite v skupini, hitrost hoje morate prilagoditi kondicijsko slabše pripravljenim učencem. Imeti morate primerno obleko in obutev, ne pozabite rezervne majice. MALICO boste OBVEZNO prevzeli v šoli pred odhodom na športni dan.
Vodja pohoda: Anže Špehar
Spremstvo:
Darja Udir, Barbara Osterman, Silva Majcen

MALICA
Za razdelitev malice in pospravljanje poskrbijo vodje posameznih dejavnosti.
Drsanje ob 7. 30 na parkirišču pred tehnično delavnico Tomo Orešnik
Fitnes ob 7.30 v avli šole Vera Draksler
Pohod ob 7.40 v avli šole Anže Špehar

zapisal: Franci KODER

(Skupno 193 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost