Skoči na glavno vsebino

TVU 2018 – Bobnarska delavnica

V okviru Tedna vseživljenjskega učenja smo v glasbeni učilnici na centrali šoli organizirali bobnarsko delavnico. Prve delavnice se je udeležilo 12 učencev  od 1. in do 5. razreda, v drugi delavnici pa je sodelovalo 9 učencev 2., 3. in 4. razreda. Na začetku smo se spoznali z različnimi tolkali, nato pa smo se naučili igranja z bobnarskimi palčkami, sprva na vadbenih blazinicah, nato pa še na malo glasnejših »kantah«. Na koncu so učenci lahko zaigrali tudi na set bobnov, pri čemer so izredno uživali. Učenci so se na bobnarski delavnici naučili marsikaj novega ter se nad navdušili nad spoznanimi tolkali.

Tadeja Lapuh

{phocagallery view=category|categoryid=243|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost