Skoči na glavno vsebino

Kostanjev piknik 2017 – Žabnica

Jesen je že lep čas med nami in za nami je že naše tradicionalno druženje

– KOSTANJEV PIKNIK VRTIČKARJEV IN ŠOLARJEV. Srečni smo bili, da  nam je bill dan z vremenom nakonjen. Med peko kostanja , za kar so seveda poskrbeli pridni starši , so otroci in starši izdelovali izdelke iz jesenskih plodov, izrezovali strašljive buče, se šli športne igre in zbirali star papir. Med aktivnostmi smo se posladkali s palačinkami in čajem. Vse v kolektivu smo vesele, da se je druženju pridružilo res veliko ljudi. Med vsem tem smo se prijetno družili, na novo spoznavali in skupaj smo preživeli lep dan.

Še enkrat hvala vsem in vsakemu posebaj za pomoč in sodelovanje.

Nataša Ravnikar.

{phocagallery view=category|categoryid=228|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost