Skoči na glavno vsebino

2.PLANINSKI POHOD – PŠ Žabnica

Na vabilu je bilo napisano: “Vabljeni  na 2. pohod, da nas prej ne prehiti sneg 🙂 “. A sneg nas je res prehitel.

Iz goste megle smo se v soboto, 22.10.2016 pripeljali na sončno parkirišče Črni Kal. Ker nas ni bilo veliko, smo se odločili, da vsi gremo po daljši poti gor na vrh Blegoša in krajši nazaj. Na okoli 1000 m se je že pojavljal pod našimi nogami sneg in z vsakim korakom naprej ga je bilo več. Doživeli smo pravo zimsko idilo. Sneg, sonce in svež zrak. V koči smo se odpočili in okrepčali. Pot nazaj je bila zabavna, saj si otroci vedno izmislijo kakšno igrico :), med potjo pa nikoli ne manjka prijetnega pogovora.

Nataša Ravnikar

{phocagallery view=category|categoryid=194|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost