Skoči na glavno vsebino

INFORMATIVA – SEJEM IZOBRAŽEVANJA IN POKLICEV

Za učence pripravljajo že 8. INFORMATIVO, ki bo potekala 22. in 23. januarja 2016, od 9. do 18. ure, na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Vstop je prost.

 

Informativa enkrat na leto, pred informativnimi dnevi, na enem mestu ponuja pregled izobraževalnih programov, ki so na voljo v Sloveniji ter v tujini – od srednjih šol do visokošolskih in podiplomskih programov, dodatnega izobraževanja in usposabljanja, jezikovnih tečajev, vseživljenjskega učenja itd.

Hkrati obiskovalcem ponuja informacije o poklicih in druge pomembne informacije, povezane z izobraževanjem. Od tega, kateri poklici obetajo, kje in kako pridobiti štipendijo, kako urediti bivanje v času šolanja, katera podjetja nudijo prakse in katera (prve) zaposlitve, kako študirati ali se zaposliti v tujini ipd.

 

Več informacij o dogodku najdete na spletni strani http://www.informativa.si/domov/.

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost