Skoči na glavno vsebino

2. Planinski pohod – PŠ Žabnica

V soboto, 22.11.2014 smo imeli srečo z vremenom, ni padal dež in ni bilo oblačno…prav zato sva se odločili odpeljati otroke na dom pod Storžičem. Odpeljali smo se že zgodaj zjutraj in avtobus nas je odložil v vasi Grahovšče nad Tržičem. Od tam naprej smo pešačili J. Pot je bila ravno prav strma in mimo nas je ves čas prijetno žuborel potoček. Na vrhu nas je prijazni oskrbnik prijazno sprejel v planinski dom. Tam smo pomalicali in popili res okusen čaj, nekateri celo kakav. Nazaj smo vedno hitrejši in prav zato nam je prijazni šofer ustavil še za ogled znamenja starostnih obdobij. To znamenje je zelo staro in redko kje je še ohranjeno. Stoji v vasi Grahovšče in slikovno prikazuje vsa starostna obdobja od rojstva do smrti. Kako smo zdravi in vitalni vsaj tja do 50, a kasneje telesne funkcije začno počasi pešati.

Veseli, da smo ujeli lepo vreme in da smo se dobro nahodili smo se vrnili domov.

Za planinski krožek napisala Nataša Ravnikar.

{phocagallery view=category|categoryid=135|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost