Skoči na glavno vsebino

Skupni jesenski piknik šolarjev in vrtičkarjev

V četrtek, 17.10.2013 smo učiteljice in vzgojiteljice pripravile za vse otroke in njihove starše ter stare starše jesenski piknik. Starši so pekli kostanj, otroci pa so z njihovo pomočjo izdelali zanimiva bučna strašilca, dekorirali so jesenske kamne, izdelovali slane ježke in sončnice iz semen. Da nas ni zeblo , so se na igrišču odvijale tudi športne igre Med dvema ognjema. Ob vsej zabavni ponudbi smo zbirali še star papir. Zbrali smo ga približno 4, 5 tone. Četrtkovo popoldne je bilo okoli naše šole slišati polno smeha in veselja. Drugo leto bomo ponovili 🙂

kolektiv PŠ Žabnica

{phocagallery view=category|categoryid=98|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost