Skoči na glavno vsebino

Back to Basics maketarske delavnice – Interesna dejavnost Plastičnega maketarstva 2023/2024

Želiš izdelati maketo letala, ladje, avtomobila, motorja, lokomotive,…?

 

Na Back to Basics delavnicah bomo sestavljali, izdelovali in barvali plastične delčke v celoto, pri čemer bomo pozorni, da bomo kot izdelovalec makete se čim bolj približali posnemanju pravega predmeta. Interesna dejavnost se bo izvajala 1x tedensko po dve šolski uri (90 minut). Udeleženci ob vpisu prejmejo plastično maketo in se ob koncu šolskega leta udeležijo Maketarske razstave. Barve, nožke in lepila kupimo s skupnim fondom, zato je prispevek staršev na otroka 15 € na mesec. Vabljeni učenci in učenke od 3. do 9. razreda.

 

Dodatne informacije prejmete na info@miniatures.si

 

Lep maketarski pozdrav.

 

Bine Logar

                                                                                              

(Skupno 172 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost