Skoči na glavno vsebino

MOK: vpis predšolskih otrok v javne vrtce in v vrtce s koncesijo za šolsko leto 2023/2024

Mestna občina Kranj

OBVEŠČA

 o vpisu predšolskih otrok v javne vrtce in v vrtce s koncesijo za šolsko leto 2023/2024

 

Vpis bo potekal v vrtcih vsak delovni dan od ponedeljka 6. marca 2023 do srede 15. marca 2023.

Podatki za vpis v vrtec so objavljeni na spletnih straneh posameznih vrtcev. V spodnji tabeli so navedene kontakti s telefonskimi številkami in e-naslovi.

 

VRTEC Naslov Telefon Spletna stran E-naslov
KRANJSKI VRTCI Ul. Nikole Tesle 2, Kranj 04 20 19 200 http://www.kranjski-vrtci.si/

 

info@kranjski-vrtci.si

 

Andreja.Pungartnik@kranjski-vrtci.si

Teja.Kuk@kranjski-vrtci.si

Tanja.Vukovic@kranjski-vrtci.si

 

 

Tadeja.Ferlez@kranjski-vrtci.si

 

Margareta.Kutnjak@kranjski-vrtci.si

Svetovalna služba

04 20 19 210

04 20 19 212

04 20 19 219

031 374 245

031 768 248

040 388 480

 

Enota Najdihojca, Ul. Nikole Tesle 4, Kranj  
Enota Mojca, Ul. Nikole Tesle 2, Kranj 031 768 279

Enota Janina, Kebetova ul. 9, Kranj

Enota Ostržek, Golnik 54, Golnik

 

031 768 340

Enota Živ Žav, Jernejeva ul. 14, Kranj 031 768 061   Maja.Kirar-Zver@kranjski-vrtci.si
VVE pri OŠ Franceta Prešerna Kranj Cesta na Brdo 45a, Kranj

04 20 10 369

031 312 326

http://www.sfpkr.si/ vrtec@sfpkr.si
VVE pri OŠ Orehek Kranj Zasavska c. 53a, Kranj

04 20 19 500

04 20 19 512

http://www.osorehek-vrtec.si

Polona.Bogataj@osorehek.si

Katja.Krzan@osorehek.si

VVE pri OŠ Predoslje Kranj Predoslje 17a, Kranj

04 28 10 400

04 28 10 415

http://www.os-predoslje.si

 

os-predoslje@guest.arnes.si

Sasa.Medved2@guest.arnes.si

VVE pri OŠ Simona Jenka Kranj Cesta XXXI. divizije 7a, Kranj 04 25 59 700 http://www.osjenka.si Mojca.Svab@osjenka.si
VVE pri OŠ Stražišče Kranj Šolska ul. 2, Kranj

04 231 44 94

04 270 03 24

http://www.o-strazisce.kr.edus.si/

 

os.strazisce@guest.arnes.si

Polona.Stilec@guest.arnes.si

VVE pri OŠ Janeza Puharja Kranj – Center Komenskega ulica 4, Kranj 04 620 36 21 https://www.osjpcenter.si/ Marusa.Pogacnik@osjpcenter.si
Zasebni vrtec Dobra teta, d.o.o.

PE Pri Dobri Evi, Ul. Lojzeta Hrovata 4b, Kranj

PE Pri Dobri Tinci, Partizanska c. 10, Kranj

 

030 293 419

031 202 530

http://www.dobrateta.si/

 

info@dobrateta.si

 

Vrtec Duhec d.o.o. Enota Kranj, Župančičeva ul. 22, Kranj 041 210 623 FB- Zasebni vrtec Duhec varstvo.duhec@gmail.com

 

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost