CELODNEVNE INTERDISCIPLINARNE EKSKURZIJE – od 6. do 9. razreda

SREDA, 5. 10. 2022

 

 

6.razredi

 

  P R I M O R S K A

 

 Vodja: Alenka Rus

Odhod: 7.40          Prihod: od 18.00-19.00

 

Ogledi:

  • Luka Koper (ogled pristanišča),
  • Piran ali Koper (ogled mesta in orientacija),
  • Hrastovlje (ogled taborske cerkvice),
  • Sečoveljske soline (ogled).

 

 

Predvideni stroški:

  • vstopnine: 10 evrov,
  • prevoz

 

Stroški vstopnin in prevoza se bodo obračunali na položnici.

 

Spremljevalci: Simona Špolad, Andreja Jamnik O., Savina Tepina, Justina Repina, Lazić Aleksandra, Vlasta Bolka, Tadeja Žumer, Marija Perdih.

 

Ekskurzija bo potekala ob vsakem vremenu, zato poskrbite za primerna oblačila in obutev.

Hrana bo iz nahrbtnika.

 

VSA NAVODILA za potek in izvedbo ekskurzije boste učenci dobili pri urah ZGO, GEO in DKE.

 

7. razredi

 

  Š T A J E R S K A

 

 Vodja: Marko Jereb

Odhod: 8.00     Prihod: od 18.00-19.00

Ogledi:

  • Celje – ogled Pokrajinskega muzeja (razstave Grofje Celjski, Celeia-mesto pod mestom, Alma M. Karlin).
  • Žička kartuzija.
  • Center Noordung v Vitanjah (ogled Centra vesoljskih tehnologij).

 

Predvideni stroški:

  • vstopnine: 13 evrov
  • prevoz

 

Stroški vstopnin in prevoza se bodo obračunali na naslednji položnici.           

 

Spremljevalci: Maruša Vrhovnik, Barbara Osterman, Urška Ambrož, Tomo Orešnik, Veronika Štiren, Franci Koder, Melisa Tršan, Damjana Cvetko .

 

Ekskurzija bo potekala ob vsakem vremenu, zato poskrbite za primerna oblačila in obutev.

Hrana bo iz nahrbtnika

 

VSA NAVODILA za potek in izvedbo ekskurzije boste učenci dobili pri urah ZGO, GEO in DKE.

 

 

8.razredi

 

P O    P O T E H   D O M O L J U B J A

 

 Vodja: Darja Udir

Odhod: 8.10    Prihod: od 18.00-19.00

 

Ogledi:

  • Turjak (ogled gradu),
  • Cerkniško jezero (ogled makete, multivizija, ogled presihajočega jezera- vožnja z lojtrnikom),
  • Park vojaške zgodovine Pivka (ogled razstave).

 

Predvideni stroški:

  • vstopnine: 19 evrov,
  • prevoz

 

Stroški vstopnin in prevoza se bodo obračunali na položnici.     

 

Spremljevalci: Katarina Mejias, Bojana Ropret, Katarina Bučar, Žiga Lužovec, Anže Špehar, Urška Rappl, Maja Kavar .

 

 

Ekskurzija bo potekala ob vsakem vremenu, zato poskrbite za primerna oblačila in obutev.

 Hrana bo iz nahrbtnika.

 

VSA NAVODILA za potek in izvedbo ekskurzije boste učenci dobili pri urah ZGO, GEO in DKE.

 

 

 

 

9.razredi

 

  T R I G L A V S K I   N A R O D N I   P A R K   IN   P O   P O T E H   S O Š K E   F R O N T E

 

 Vodja: Simon Kuhar

Odhod: 7.50      Prihod: od 18.00-19.00

Ogledi:

  • Italijanska kostnica,
  • Kobariški muzej (ogled razstave o 1. svetovni vojni),
  • Mlekarna Planika (ogled etnološke zbirke Od planine do Planike),
  • trdnjava Kluže (ogled trdnjave in predstava),

            

 

Predvideni stroški:

  • vstopnine: 13 evrov,
  • prevoz

Stroški vstopnin in prevoza se bodo obračunali na naslednji položnici.

 

Spremljevalci: Natalija Režun, Darja Mihelič, Nina Gašperlin, Klemen Križnar,

 Silva Majcen, Deana Selko, Nuša Zaletel.

 

Ekskurzija bo potekala ob vsakem vremenu, zato poskrbite za primerna oblačila in obutev.

 Hrana bo iz nahrbtnika.

 

VSA NAVODILA za potek in izvedbo ekskurzije boste učenci dobili pri urah ZGO, GEO in DKE.

 

 

 Za aktiv ZGO, GEO in DKE pripravila Darja Udir.

 

 

 

 

 

(Skupno 479 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost