Skoči na glavno vsebino

INFORMATIVNI DNEVI

Dragi učenci, spoštovani starši,

 

bližajo se INFORMATIVNI DNEVI  (petek, 12. februarja in sobota, 13. februarja 2021).

Letos bodo zaradi epidemiološke situacije potekali v virtualni obliki. Informativni dnevi so v prvi vrsti namenjeni devetošolcem, lahko pa si prve informacije pridobijo že tudi učenci v nižjih razredov.

Z namenom, da bi bile informacije v zvezi z izvedbo informativnih dni (tudi ure ob katerih bodo šole dajale informacije, večina šol v petek, ob 9. uri in ob 15. uri in v soboto ob 9. uri ) za letošnje devetošolce oziroma učence, ki se prihodnje šolsko leto vpisujejo v srednješolske izobraževalne programe, zbrane na enem mestu in čim bolj pregledne, so na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport objavili seznam vseh srednjih šol in dijaških domov s povezavami do njihovih spletnih strani.

 

Seznam je dostopen na povezavi https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/ (Obvestilo o informativnih dnevih, spletni naslovi srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni).

 

Lepo vabljeni.

 

Barbara Perme, svetovalna delavka

 

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost