Skoči na glavno vsebino

Obvestilo Mestne občine Kranj: zagotavljanje toplega obroka

Kranj, 9. november 2020 – Mestna občina Kranj bo omogočila topel obrok učenkam in učencem, ki imajo subvencionirano šolsko kosilo, predvidoma od srede, 11. novembra 2020. Osebni prevzem obroka bo na Osnovni šoli Jakoba Aljaža. Točen termin prevzema bo objavljen na spletnih straneh šol, ko bo znano končno število prijav.

 

Brezplačni topli obrok pripada učenkam in učencem, ki imajo v šolskem letu 2020/21 subvencionirano šolsko kosilo. Starši naj svoje otroke nanj prijavijo po e-pošti v tajništvo šole, ki jo obiskuje njihov šolar oziroma šolarka. Rok prijave je torek, 10. novembra 2020, do 12. ure.

 

Učenci OŠ Stražišče Kranj naj se prijavijo na e-naslov vlasta.rozman@guest.arnes.si ali na telefon 04 270 0312.

 

(Skupno 194 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost