OBVESTILO za učence 9. razredov, ki opravljajo popravne izpite in učitelje, nosilce predmetov

Popravni izpiti in priprave na popravne izpite (2 šolski uri) se bodo odvijali po naslednjem razporedu:

  • Petek, 14. 6. – priprave na popravni izpit:
    • 1. šol. uro – kemija (ga. Osterman) v učilnici 72;
    • 2. šol. uro – geografija (ga. Udir) v učilnici 82;
    • 3. šol. uro – biologija (ga. Zaletel) v učilnici 14;
    • 4. šol. uro – zgodovina (g. Kuhar) v učilnici 53;
    • 5. šol. uro – fizika (ga. Majcen) v učilnici 71;
    • 6. šol. uro – matematika (ga. Vrhovnik) v učilnici 68.

 

 

  • Ponedeljek, 17. 6. – priprave na popravni izpit:
    • 3. šol. uro – biologija (ga. Zaletel) v učilnici 14;
    • 3. šol. uro – matematika (ga. Vrhovnik) v učilnici 68;
    • 3. šol. uro – fizika (ga. Majcen) v učilnici 71;
    • 4. šol. uro – geografija (ga. Udir) v učilnici 82;
    • 5. šol. uro – zgodovina (g. Kuhar) v učilnici 53;

 

  • Torek, 18. 6. – priprave na popravni izpit:
    • 2. šol. uro – kemija (ga. Osterman) v učilnici 72;

 

 

 

OBVESTILO

za učence 9. razredov, ki opravljajo popravne izpite

 

Izpiti so pisni in ustni ali samo ustni.

Pisni in ustni izpit se opravlja pri matematiki, pri drugih predmetih je izpit samo ustni.

Pisni del izpita traja praviloma 45 minut, vendar največ 60 minut, ustni del pa lahko traja največ 30 minut.

 

IZPITNA KOMISIJA

 

 

Dan / datum ura predmet uč. izpitna komisija
Torek,
18. 6. 2019
8.20 ZGODOVINA 53

predsednik: Simon Kuhar

član: Marko Jereb

član: Tomo Orešnik

9.10 FIZIKA 71

predsednica: Silva Majcen

član: Maruša Vrhovnik

član: Barbara Osterman

11.05

MATEMATIKA

(pisni del)

68

predsednica: Maruša Vrhovnik

član: Tjaša Gašpar

član: Tadeja Žumer

MATEMATIKA

(ustni del)

468

predsednica: Maruša Vrhovnik

član: Tjaša Gašpar

član: Urška Ambrož Stele

11.55 GEOGRAFIJA 82 predsednica: Darja Udir
član: Simon Kuhar
član: Andreja Jamnik Oblak

Sreda,

19. 6. 2019

10.15

BIOLOGIJA

 

14

predsednica: Nuša Zaletel

član: Bojana Ropret

član: Nina Gašperlin

12.45 KEMIJA 72

predsednica: Barbara Osterman

član: Bojana Ropret

član: Vlasta Bolka

 

 

Popravni izpit iz matematike je sestavljen iz pisnega in ustnega dela. Učenci po opravljenem pisnem delu počakate še na ustni del izpita.

 

 

Kranj, 12. 6. 2019

                                                                                                          Pom. ravnatelja:

                                                                                                          Janina Šifrer

 

 

(Skupno 272 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost