ZIMSKI ŠPORTNI DAN – PŠ ŽABNICA

V ponedeljek,  28.1.2019, bomo imeli zimski skupni  športni dan –POHOD /SANKANJE.

Šli bomo na Lom pod Storžičem . Avtobusi nas odložijo v vasi Grahovše ( blizu Tržiča).

Učenci naj pridejo v šolo ob 7.30, da bodo pojedli šolsko malico, s seboj pa naj imajo tudi  svojo malico in pijačo.

Vsekakor naj bodo dnevu primerno obuti in oblečeni (rezervna oblačila, dobra obutev, kapa, rokavice, pohodne /zimske hlače ).

Oblačila tudi za OPB.

Za sankanje imajo otroci le lesene sanke. Lopatke , bobi in ostali plastični predmeti niso dovoljeni.

Odhod avtobusa izpred šole bo  po malici,  vrnemo se ob 12.30  uri , do  šolskega kosila in na  šolski avtobus . Učenci, ki bodo šli domov že na poti, naj imajo s seboj listek z obvestilom dovoljenja odhoda.

V primeru zelo slabega vremena bo športni prilagojen vremenskim razmeram in bose do časa obveščeni.

Cena prevoza bo na položnici.

Lepo vas pozdravljamo,

kolektiv učiteljic PŠ Žabnica

(Skupno 180 obiskov, današnjih obiskov 1)