Skoči na glavno vsebino

Vabilo – Srečanje prvih posredovalcev

Pozdravljeni!

Dne 15.9. se bo v prostorih ob Gasilsko–reševalni službi Kranj (Bleiweisova ulica 34) od 8. ure dalje odvijalo 1. srečanje prvih posredovalcev na področju NMP Kranj, ki je namenjeno tudi laični javnosti. 
Pripravljamo zanimiv program, zato vas prosimo, da na dogodek povabite otroke in njihove družine. Ogledali si bodo lahko prikazno vajo reševanje ukleščene osebe iz vozila (sodelovanje poklicnih gasilcev in reševalcev), na voljo bo ogled gasilskega in reševalnega vozila ter učenje oživljanja z uporabo AED. Dogodek je namenjen tudi promociji projekta prvih posredovalcev, to je laikov, ki pomagajo obolelim do prihoda reševalnega vozila. Mlade bi radi navdušili nad pridobivanjem znanja in k sodelovanju pri pomoči sočloveku.

V priponki pošiljam vabilo, ki ga lahko natisnjenega obesite v vaših prostorih, v kolikor želite, ga lahko posredujemo že natisnjenega po pošti. Veseli bomo tudi, če starše obvestite o srečanju po drugih komunikacijskih kanalih (spletna stran, email, ipd.)

V želji, da se vidimo v čim večjem številu, vas lepo pozdravljam!
Dejan Rogelj, organizator srečanja

{aridoc engine=”google” width=”800″ height=”1000″}images/dokumenti/Plakat 2018 d.pdf{/aridoc}

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost