Skoči na glavno vsebino

FIT igre

V sredo, 31.5., smo se na šolskem igrišču zbrali vsi učenci 1. – 5. razreda centralne šole. Imeli smo športni dan, kjer smo se urili v FIT igrah, katerih namen je zabavno gibanje. Za dobro vzdušje smo za začetek zapeli FIT himno in se pod vodstvom učiteljice Aleksandre ogreli, kar je seveda obvezno pri vseh športnikih. Nato pa smo se pomerili  v vseh disciplinah, ki smo jih imeli lansko leto na FIT olimpijskih igrah. Tudi vreme nam je šlo zelo na roke, saj se je sonce skrivalo za tančico oblakov, da nam ni bilo preveč vroče. Imeli smo se super – gibali smo, se družili in zabavali. Drugo leto pa vse skupaj spet ponovimo.  

{phocagallery view=category|categoryid=223|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost