Skoči na glavno vsebino

VAJA EVAKUACIJE NA PŠ ŽABNICA 2016

V petek, 14.10 2016 smo na PŠ Žabnica s pomočjo gasilcev iz Žabnice izvedli vajo evakuacije. Med četrto uro pouka smo zaslišali glas alarma na hodniku. Učenci in učiteljice smo takoj zapustili stavbo in se zbrali na zbirnem mestu pri šolskem igrišču. Gasilci so hitro po prejemu klica prišli na mesto požara. V kuhinji je bil močan in gost dim. Poročali smo, da  manjkajo trije učenci iz 5. Razreda. Takoj so pričeli z reševanjem. Z visoko lestvijo so rešili pogrešane učence.

Ko so » pogasili  požar « , prezračili prostore, so nas zbrali v telovadnici. Tam so nam razložili pomen same vaje. Dan smo zaključili zadovoljni, saj smo dobro obnovili pravila reševanja iz stavbe.

Nataša Ravnikar

{phocagallery view=category|categoryid=193|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost