Skoči na glavno vsebino

PRVI PLANINSKI POHOD / PŠ ŽBNICA

Vreme smo naročili – sončno in jasno in ravno pravšnje temperature za hojo v hribe!

V soboto , 24.9.2016 smo se prvič, z nekaj novimi planinci podali na Možic-a. Odpeljali smo se na Soriško planino, od tam naprej pa smo peš mahnili proti Možicu  ( 1602 m ). Tam so otroci pojedli prvo malico in se ozrli vse naokrog, saj se vidi tudi Bohinjsko jezero!  Nato smo del poti hodili po Rapalski meji in si vmes ogledali še en delček strelnega rova.    Obšli smo Slatnik in na vrhu Lajnarja še enkrat občudovali prelep razgled proti Tolminu. Do Litostrojske koče pa smo mahnili kar po pokošenem smučišču. Tam so otroci pojedli še vse sladkarije, se poigrali in veseli zaključili pohod.

Za P.K., Nataša Ravnikar

{phocagallery view=category|categoryid=191|limitstart=0|limitcount=0} 

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost