Skoči na glavno vsebino

Planinski krožek PŠ Žabnica – 1.pohod Velika planina

V soboto, 26.9.2015 smo se kljub nestanovitnemu vremenu in čudni vremenski napovedi napotili na prvi pohod. Vsi učenci so bili zbrani že ob 7.10 . Nihče ni zamujal!!! Jupi! Takoj smo se lahko odpeljali proti Kamniški Bistrici. Z nihalko smo prišli na vrh Šimnovca, od tam napej pa peš proti Zelenemu robu vse do pastirskega naselja. Pri kapelici Marije Snežne smo v zaveterju pomalicali in se odpočili. Ker smo bili vezani na obratovalni čas nihalke smo morali kmalu spet na “pot pod noge”.  Nazaj smo naredili krožni obhod še mimo Gradišča.

 Vsi planinčki so pridno hodili, nekateri so bili navdušeni tudi nad vožnjo z nihalo. Razgled proti Kamniku in Domžalam pa je bil čudovit!

 

 V avtobusu je do šole vladal “čuden mir “, ki sva mu mi2 z učiteljico rekli UTRUJENOST 🙂

 

Za planinski krožek, Nataša Ravnikar.

{phocagallery view=category|categoryid=162|limitstart=0|limitcount=0}

 

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost