Skoči na glavno vsebino

Prehrana eAsistent in prijava v sistem

Jedilnik za osnovno šolo

Jedilnik najdete v sistemu eAsisitent.( https://www.easistent.com/prehrana), kjer imate tudi možnost prijave in odjave obroka.

Prijava v sistem


V sistem eAsistenta se prijavite z uporabniškim imenom in geslom, ki ga prejmete pri razredniku. Višji razredi uporabljate lanska uporabniška imena in gesla. Ob prvi prijavi v sistem je potrebno spremeniti geslo. Novo geslo mora vsebovati najmanj 9 znakov, od tega vsaj eno številko in eno veliko tiskano črko.

Če ste pozabili uporabniško ime ali geslo, se v sistem lahko prijavite z elektronskim naslovom, ki ga vpišete v polje »uporabniško ime«, in kliknite na »ste pozabili geslo«. Potem se ravnajte po navodilih – sistem vas bo vodil čez cel postopek. Kot uporabniško ime navedete elektronski naslov, shranjen v eAsistentu. Če ga sistem ne prepozna, se obrnite na razrednika, da vam popravi oz. vnese e-naslov

(Skupno 657 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost