Skoči na glavno vsebino

Srečanje UNESCO šol Gorenjske

V četrtek, 18. aprila, smo se unescovci z gorenjskih osnovnih šol udeležili 7. srečanja Unesco šol. Zbrali smo se na OŠ Cvetka Golarja v Škofji Loki. Na srečanje smo odšle Nika Mlakar, Ana Potočnik in mentorica Simona Jereb.

Učenci z gostujočih šol so se razvrstili v tehnično, kuharsko in športno delavnico. V prvi so izdelovali držala za papir in svinčnik (eden od njih krasi pisarno naše socialne delavke), v športni so se učenci naučili nekaj prvin plesno-navijaških skupin, mladi kuharji pa so pripravili pogostitev za vse udeležence. Bilo je prav luštno.

Nekaj utrinkov s srečanja si lahko ogledate na spletni strani šole gostiteljice (http://www.oscg-info.si/neimenovano_190794).

Simona Jereb

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost