Skoči na glavno vsebino

Razpored delitev svežega sadja in zelenjave

SHEMA ŠOLSKEGA SADJA

Evropski sistem razdeljevanja sadja v šolah

RAZPORED DELITEV SVEŽEGA SADJA IN ZELENJAVE IZ SHEME ŠOLSKEGA SADJA ZA MESEC SEPTEMBER 2012

Učenci in učenke, dobrodošli ponovno v šolskih klopeh. Da vam bo šlo novo znanje lažje v glave, vas bomo tudi to šolsko leto pridno zalagali z dodatnimi obroki sadja in zelenjave vrhunske kakovosti, polnimi vitaminov, mineralov in drugih, za naše zdravje tako pomembnih hranilnih snovi. V mesecu septembru vas tako vabimo, da se posladkate z:

5. 9.   Domače maline s Čadovelj – kmetija Markuta

? .9.   Domače maline s Čadovelj – kmetija Markuta

24. 9. Jabolka – integrirana pridelava s Podbrezij – kmetija Jerala

(Skupno 124 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost