NARAVOSLOVNI DAN ZA UČENCE 6. RAZREDOV

V ponedeljek, 11. 3., oz. torek, 12. 3., imajo šestošolci naravoslovni dan.  Odpravili se bodo v Arboretum Volčji Potok, kjer si bodo pod vodstvom strokovnjakov CŠOD ogledali naš največji tovrstni park. Učenci naj imajo s seboj copate (učilnica v arboretumu ) in pisala. Otroci naj bodo primerno obuti in oblečeni, saj bo dan dejavnosti organiziran v vsakem vremenu.

Ob 7.30 učenci prevzamejo malico in pomalicajo v matični učilnici. Ob 8.00 je odhod avtobusov izpred šole. V Stražišče se vrnemo okoli 13.00. Strošek vstopnine in vodenja(5,5 €) ter avtobusnega prevoza boste plačali po položnici.

 

ponedeljek, 11. 3. 2019:

  1. a (26 učencev) in 6. b (25 učencev)

Spremljevalci:

Barbara Osterman, Vera Draksler, Tjaša Gašpar, Andreja Jamnik Oblak

 

torek, 12. 3. 2019:

  1. c (26 učencev) in 6. č (24 učencev)

Spremljevalci:

Nuša Zaletel, Tadeja Žumer, Urška Rappl, Bojana Ropret

 

Barbara Osterman

(Skupno 171 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...