Športni dan za učence 6., 7., 8. in 9. razredov

V petek, 22.2.2019, bomo v primeru lepega vremena izvedli zimski športni dan za učence 6., 7., 8. in 9. razredov.

Športne referente posameznih razredov, da do torka, 5.2.2019, učiteljem športa oddajo izpolnjene razpredelnice za posamezne aktivnosti.

PLAVANJE IN IGRE V VODI  – OLIMPIJSKI BAZEN KRANJ

Odhod peš izpred šole ob 7.45 uri, plavanje  in igre v vodi od 9.00 do 11.00 ure, povratek ob 11.15 peš iz bazena okrog 12.00 ure.

Poleg plavanja smo v sodelovanju z Zavodom za šport Kranj in njihovimi animatorji pripravili še dodatno športno animacijo na bazenu (prikaz reševanja iz vode, vodna košarka, mini vaterpolo, tekmovanje s splavi, hoja po vodi, skoki v vodo).

Učenci morate imeti s seboj kopalke (ne kratkih hlač), brisačo, lahko tudi plavalno kapo in plavalna očala.

Obvezno se  morate držati navodil vodje, spremljevalcev in osebja na bazenu.

Skakanje v vodo in lovljenje je strogo prepovedano, športni dan je namenjen plavanju in organiziranim igram v vodi.

Plačilo vstopnice in animacije (7 EUR) boste plačali preko položnice.

DRSANJE – LEDENA DVORANA ZLATO POLJE

Učenci imejte s seboj drsalke  in bodite toplo oblečeni (kapa, šal, rokavice). Obvezno upoštevajte navodila vodje, spremljevalcev in osebja na drsališču.

Plačilo vstopnice (3 EURE) boste plačali preko položnice. Na drsališču je možna izposoja drsalk (3 EURE).

FITNESS IN AEROBIKA

Odhod peš izpred šole ob 7.45 po razredih (razpored in spremljevalni učitelji  bodo določeni naknadno). Prihod ob 12.00 uri.

Fitness in vodene športne vadbe bodo organizirane v športnem MEGA CENTRU v Kranju. Učenci imejte s seboj športno opremo. Obvezno upoštevajte navodila vodje, spremljevalcev in osebja v športnem centru.

Cena vstopnice (okrog 3.5 EURA, odvisno od števila prijav) boste plačali preko položnice.

ZIMSKI POHOD V TAMAR

Odhod avtobusa izpred šole ob 7.45 (spremljevalni učitelji  bodo določeni naknadno). Prihod ob 12.30 uri.

Učenci se morate obvezno držati navodil spremljevalnih učiteljev.

Hodite v skupini. Bodite primerno oblečeni in obuti (kapa, šal, rokavice, pohodni čevlji). Ceno prevoza boste plačali preko položnice.

Za aktiv ŠPORTA: Tomo Orešnik

(Skupno 214 obiskov, današnjih obiskov 1)